توجه: در حال حاضر فروشگاه در حال تامین موجودی کالاهاست و امکان ثبت سفارش وجود ندارد، امکان ثبت سفارش پس از شارژ کامل کالاها فراهم و اطلاع رسانی خواهد شد. ثبت نام

ارسال و برگشت کالا

ارسال کالا

واحد لُجستیک “سامانه بنک چی“ (تحویل و استرداد کالا) در حال حاضر در شهر تهران (22 منطقه شهری) به 2 روش سفارشات مشتریان را ارسال مینماید:

ارسال اکسپرس: تحویل کالا در همان روز سفارش بین 2 الی 3 ساعت از زمان ثبت سفارش

ارسال عادی: با امکان انتخاب تاریخ و ساعت ارسال کالا بین حداقل 12 و حداکثر 24 ساعت از زمان ثبت سفارش

نکات مهم:
 1. تفاوت قیمت کالاهای عرضه شده در سامانه بنک چی با قیمت روز بازار و نیز ارسال سفارشات مشتریان در زمان مقرر و بدون تاخیر یک دلیل مهم دارد و آن این است تمامی کالا ها با حجم و قیمت مناسب توسط کارشناسان زنجیره تامین بنک چی خریداری شده و در انبارهای این سامانه موجود است.
 2. در روزها و شرایط ویژه یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند شب عید و یا اسفند ماه ، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد مرسوله با تاخیر کوتاهی به دست سفارش دهنده آن برسد

هزینه ارسال کالا

ارسال عادی: سفارش های که مجموع مبلغ فاکتور، بیش 180 هزار تومان باشد کاملا رایگان خواهد بود و هیچ گونه وجه مازادی دریافت نخواهد شد. ارسال سفارش‌های که مجموع مبلغ فاکتور، کمتر از 180 هزار تومان باشد، 20% (بیست درصد مبلغ فاکتور) هزینه حمل به جمع فاکتور اضافه میگردد. (مثال: مبلغ فاکتور 750,000 ریال + 20% هزینه حمل برابر است با 150,000 ریال = مبلغ قابل پرداخت 900,000 ریال)

ارسال اکسپرس: تمامی سفارشاتی که از طریق ارسال اکسپرس تحویل میگردد مبلغ 25 هزارتومان هزینه حمل را شامل میشود.

دریافت سفارش

الزامی است هنگام دریافت سفارش کالا کارت شناسایی مُعتبر را به سفیر تحویل کالای بنکچی ارائه دهید. کارت شناسایی میبایست متعلق به شخص تحویل گیرنده که در فاکتور مشخصات ایشان درج شده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

مطابق قوانین صنفی سفیران تحویل کالا اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

مشتریان گرانقدر توجه بفرمایید تطبیق تعداد و اقلام سفارش با فاکتور لازم است در حضور سفیر تحویل سفارش بنک چی، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

در ثبت سفارش کالا از سراسر کشور (به غیر از 22 منطقه شهری تهران) سفارشات توسط شرکت تیپاکس و طی 3 الی 5 روز کاری ارسال و تحویل شما خواهد شد.

هزینه های حمل به مراکز استان و شهرهای تابعه ( کلیه مناطق کشور )

 • تمامی سفارشات از طریق شرکت تیپاکس حمل و ارسال خواهد شد.
 • هزینه ارسال سفارشاتی که وزن آنها تا 3 کیلوگرم باشد رایگان میباشد
 • هزینه ارسال کالا بالای 3 کیلوگرم توسط شرکت تیپاکس محسابه و به فاکتور شما اضافه میگردد

در چه شرایطی میتوان کالای خریداری شده خود را بازگردانیم؟

تیم لُجستیک “سامانه بنک چی“ همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت وجود مشکلات ذیل ، بُنک چی متعهد میگردد نسبت به تعویض یا استرداد کالا اقدام نماید:

 • بسته بندی نامناسب (اعم از شکستگی، سرریز شدن، بادکردگی قوطی، باز شدن پلمپ و یا مشکلات ظاهری تاثیرگذار در فروش یا مصرف کالا و ...)
 • پاک شدن و یا خراشیدگی تاریخ مصرف، منقضی شدن تاریخ مصرف کالا
 • مغایرت کالای تحویلی با کالای سامانه از نظر شکل، اندازه، مشخصات یا ظاهر فیزیکی
 • مغایرت کالای تحویلی با کالای درخواستی (مثال: سفارش آب معدنی و دریافت آب آشامیدنی)
نکته مهم:
 1. استرداد کالا به دلیل بسته بندی نامناسب و مغایرت صرفاً در زمان تحویل مورد قبول است و با احترام به مشتریان عزیز امکان استرداد این کالا پس از امضای رسید تحویل وجود ندارد، لذا خواهشمندیم در زمان دریافت کالا بررسی های رایج را به صورت کُلی یا انتخابی و با دقت مدنظر قراردهید.
 2. استرداد کالا به دلیل اتمام تاریخ انقضاء تا 3 روز از زمان دریافت سفارش توسط مشتری امکانپذیر می باشد

ضوابط و مسئولیت های مربوط به خوراکی

کلیه‌ی اطلاعاتی که در خصوص هریک از کالاهای خوراکی در صفحه‌ی مربوط‌شان درج شده‌است، از قبیل تصویر و هریک از مشخصات ذکرشده، تنها برای اطلاع شما و برگرفته از اطلاعات مندرج بر روی بسته‌بندی کالاهاست و از آن‌جا که منشاء این اطلاعات، تولیدکننده و یا واردکننده‌ قانونی این کالاهاست، “سامانه بنک چی“ مسئولیتی از این حیث برعهده ندارد.

شرایط نگه‌داری، حمل، و ارسال کالاهای خوراکی به‌گونه‌ای ا‌ست که این کالاها تا زمانی که تاریخ انقضاء مصرف‌شان فرا نرسیده‌باشد، قابلیت استفاده‌ی خود را حفظ می‌کنند.

چنان‌چه تا پیش از ارسال کالا از خریدتان منصرف شدید، لازم است در اسرع وقت نسبت به‌تماس با واحد خدمات مشتریان ما تماس بگیرید، و مراتب را با ذکر شماره‌ی سفارش‌تان اطلاع‌رسانی کنید؛ در این صورت، می‌توانید سفارش‌تان را لغو کنید، و یا آن را تغییر دهید.

هنگام دریافت کالایی که خریداری کرده‌اید حتماً پیش از امضاء رسید تحویل، آن را به‌دقت بررسی کنید و در صورتی که به‌هر علت از خرید منصرف شده‌اید و تمایلی به دریافت ندارید، و یا اشکالی در کالا مشاهده می‌کنید از تحویل‌گرفتن آن خودداری، و کالا را مرجوع نمایید

نکته مهم: در صورت دریافت کالا، چنانچه کالای تحویل‌شده اشکال و یا ایرادی دارد 72 ساعت جهت تماس با واحد خدمات مشتریان ما جهت کسب راهنمایی‌های لازم فرصت دارید، در هر صورت، لطفاً تا پیش از تماس با واحد خدمات پس از فروش سامانه بنکچی از مرجوع‌ کردن کالا جداً خودداری فرمایید.

اگر سفارش دهنده از خرید خود منصرف شود

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ ، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیبی به کالا وارد شده باشد نوع آسیب‏‏ دیدگی باید توسط مشتریان محترم حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش “ سامانه بنک چی “09053276249 - 09909262848 اطلاع داده شود.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، میتوانید وارد پروفایل خود شده و در بخش سابقه سفارشات مرسوله خود را لغو ارسال نمایید.

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در سامانه بنکچی ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و قطعآً ویژگی های مشاوره را ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین سامانه بنکچی مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده و یا وارد کننده کالا می باشد.

نکته مهم: درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت های آن بر عهده مشتری است “سامانه بنک چی“ در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

ارسال اکسپرس برای من غیر فعال است

زمانی ارسال اکسپرس غیر فعال خواهد بود که مجموع اقلام بسته خرید شما بیشتر از 25 قلم باشد، در اینصورت شما میبایست از طریق ارسال عادی اقدام به ادامه خرید نمائید.

BETA