توجه: در حال حاضر فروشگاه در حال تامین موجودی کالاهاست و امکان ثبت سفارش وجود ندارد، امکان ثبت سفارش پس از شارژ کامل کالاها فراهم و اطلاع رسانی خواهد شد. ثبت نام
تصویر نوار بهداشتی بالدار مشبک خیلی خیلی بزرگ شبانه نایت استار 10 عددی پنبه ریز

نوار بهداشتی بالدار مشبک خیلی خیلی بزرگ شبانه نایت استار 10 عددی پنبه ریز

وضعیت کالا: موجود در انبار
نوع نوار بهداشتی بالدار مشبک خیلی خیلی بزرگ شبانه نایت استار
مدل ویژه شب - رویه مشبک
سایز خیلی خیلی بزرگ | XX-Large
قابلیت ها قدرت جذب فوق العاده
نوع بسته بندی وکیوم پک
محتویات / ترکیبات لایه پلی اتیلن خارجی - خمیر کاغذ - پودر جاذب - نوار سیلیکون - چسب - لایه مشبک ایتالیایی
کشور سازنده ایران
شماره مجوز بهداشت 39/11643

محصولات بهداشتی بخشی از نیازهای روزمره جامعه هستند که باید در اختیار مردم قرار بگیرند. دوران قاعدگی خانم ها نیازمند وسایل بهداشتی می باشد که بتوانند این دوره را پشت سر بگذارند. بهترین محصولات بهداشتی در دوران قاعدگی محصولاتی هستند که به خانم ها آرامش خاطر بدهند و آنها بتوانند به راحتی به فعالیت های روزانه خود بپردازند.

 در زمان های قدیم متناسب با وسایل موجود راه کارهایی ارائه می شد. اما همه چیز همیشه خیلی ساده نبود. نگاه به برخی از راه حل های گذشته برای دوران قاعدگی، به ما نشان می دهد که برخی از آن ها واقعا روش های مناسبی نبوده اند. در دهه 1850، برخی از روش ها شامل پارچه هایی با موانع لاستیکی برای قرار دادن در لباس زیر بود که برای نشستن ایده ی مناسبی نبود. گزینه دیگر این بود که با استفاده از پنبه یک پوششی که قدرت جذب داشته باشد را تهیه می کردند.

در دوران قاعدگی، باید از چیزی برای جذب خون قاعدگی استفاده کرد. محصولات مختلف زیادی برای رفع این نیاز وجود دارد. برای یافتن آن چه برای شما مناسب است ممکن است لازم باشد کمی تجربه در این زمینه کسب کنید. بیشتر دختران تقریبا از این موارد استفاده می کنند: پد (یا دستمال بهداشتی)، تامپون و فنجان قاعدگی.

تقریبا اکثر دخترها استفاده از پد را ترجیح می دهند. به دلیل آن که استفاده از آنها راحت است و به خاطر سپردن اینکه چه موقع باید آنها را عوض کرد آسان تر است. بعضی از دخترانی که دوران قاعدگی سنگینی دارند برای محافظت بیشتر در برابر نشت از تامپون همراه با پد استفاده می کنند.

پد چیست؟

پدها مستطیل هایی از مواد جاذب هستند که به قسمت داخلی لباس زیر دخترانه متصل می شوند و خون قاعدگی را جذب می کنند. گاهی اوقات آنها را نوار بهداشتی نیز می نامند. بعضی از پدها قسمت های اضافی در کناره های خود دارند. این "بال" ها روی لبه های لباس زیر شما جمع می شوند تا به شما کمک کنند تا پد در جای خود قرار بگیرد و از نشت جلوگیری کند.

پد انواع مختلفی دارد، از جمله: روزانه، شبانه، متوسط، بزرگ، خیلی بزرگ، مسافرتی، معطر و ... .

بعضی از دختران در دوران قاعدگی خونریزی شدیدتری دارند و بعضی دیگر خونریزی کمتری دارند. به طور کلی بیشتر دختران هم روزهای سبک و هم روزهای سنگین را در دوران قاعدگی خودشان تجربه خواهند کرد. پدها می توانند از نظر اندازه یا میزان جذب متفاوت باشند. شما می خواهید یک پد را پیدا کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد و نگران نشتی نباشید، اما از طرفی دوست دارید به اندازه کافی کوچک باشد تا راحت باشد. برای یافتن پد مناسب برای دوره های مختلف قاعدگی، کمی تجربه در این زمینه لازم است.

بعضی از پدها معطر هستند یا در آنها یک ماده ی خوشبو کننده وجود دارد. اما اینها می توانند واژن را تحریک کنند یا در برخی دختران واکنش آلرژیک ایجاد کنند.

چگونه از پد استفاده کنید؟

پدها باید هر 3-4 ساعت یکبار عوض شوند، حتی اگر میزان خونریزی کم باشد. تعویض منظم از تجمع باکتری ها جلوگیری کرده و بو را متوقف می کند. اگر خونریزی شدیدتر باشد، برای اطمینان از نشت نکردن، باید مرتباً پدها عوض شوند.

دو نوع پد وجود دارد که کار مشابهی را انجام می دهند، اما کمی متفاوت استفاده می شوند. پدهای یکبار مصرف و پدهای قابل شستشو. بیشتر پدها یک نوار چسبناک در امتداد خود دارند. نوار کاغذی که چسب را می پوشاند جدا کنید و پد را به زیر لباس خود با کمی فشار بچسبانید. اگر از پدهای بال استفاده می کنید، باله های آن را به قسمت پایین لباس زیر خود از بغل بچسبانید.

برای برداشتن پد، آن را از زیر لباس خود جدا کنید و در دستمال توالت، روزنامه یا کاغذ باطله بپیچید و آن را در سطل آشغال و یا در جعبه مخصوص دفع این نوع زباله ها که در اکثر سرویس های بهداشتی وجود دارد قرار دهید.

نوار بهداشتی بالدار ویژه شب خیلی بزرگ نایت استار پنبه ریز-10 عددی

امروزه راحتی در قلب مراقبت های بهداشتی است. اگر مراقبت های بهداشتی به خوبی صورت نگیرند ممکن است سلامتی را به خطر بیاندازد. تهیه ی یک نوار بهداشتی مناسب و با کیفیت بسیار مهم می باشد چرا که نواربهداشتی های نامناسب و با قدرت جذب پایین منجر به بروز بیماری هایی از جمله سرطان دهانه رحم می شوند.

پنبه ریز نوار بهداشتی های بالدار ویژه شب خیلی بزرگ نایت استار را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. شما می توانید با تهیه ی آن، هم سلامتی خود را تضمین کنید و هم به راحتی دوره های قاعدگی خودتان را پشت سر بگذارید. برای خرید عمده انواع محصولات بهداشت بانوان با تخفیف ویژه کلیک کنید.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
21 مرداد 1402
قیمت: ۰%
۰ تومان
 درخواست تخفیف بیشتر برابر است با افزایش تعداد و کاهش قیمت کالا

مقایسه کالاها
BETA