تصویر سفره رومیزی پلی لوک 10 متری عرض 120 سانتی متر 10 عددی بادوک

سفره رومیزی پلی لوک 10 متری عرض 120 سانتی متر 10 عددی بادوک

وضعیت کالا: موجود در انبار
نوع سفره رومیزی پلی لوک 10 متری عرض 120 سانتی متر
وزن 330 گرم
مدل پلی لوک
سایز 10 قطعه 100x120 سانتی متر
تعداد در بسته هر کارتن حاوی 20 رول سفره رومیزی پلی لوک بادوک جهت فروش عمده و تعدادی میباشد.
نوع بسته بندی سلفون وکیوم پک
کشور سازنده ایران

همه ما روزانه به طور معمول سه وعده غذا مصرف می کنیم. صبحانه، ناهار و شام. صرف این سه وعده  غذایی اصلی برای همه حائز اهمیت بوده و درباره ی آن طوری برنامه ریزی می کنند که سلامت خود و اعضای خانواده را در بر داشته باشد و لذیذ ترین و مغزی ترین مواد غذایی را برای آن در نظر می گیرند تا علاوه بر رفع نیاز گرسنگی ، انرژی لازم را دریافت کنند و مواد مغزی مورد نیاز بدن را نیز تامین کنند.

نکته ی خیلی مهم در رابطه با صرف وعده های غذایی، سطوحی است که غذاها و خوراکی ها را برای خوردن روی آن قرار می دهیم . امروزه در اکثر خانه ها میز ناهارخوری نقش مهمی در این امر دارد. در زندگی پر مشغله ی امروزی برای صرف غذا ظروف را روی میز ناهار خوری می چینند و گاها تا ساعت ها کسی به فکر جمع کردن ظروف کثیف و غذاهای باقی مانده روی میز نمی افتد .

این اتفاق در انتشار میکروب و آلودگی ها در محیط منزل بسیار موثر بوده و اگر بهداشت در‌ سطح میز رعایت نشود و بعد از صرف هر وعده اهمیتی به تمیز کردن سطح میز ندهیم سلامت خود و خانواده را به شدت در معرض خطر قرار داده ایم. چرا که میزهای ناهارخوری در دسترس ترین مکان برای قرار دادن انواع وسایل روزمره ای که با آن ها سر و کار داریم هستند.

لیوان آبی که می نوشیم، دسته کلید ،کتابی که در حال مطالعه ی آن هستیم، نایلون های خرید و موارد بسیاری از این قبیل وسایل در خانه حتی برای چند لحظه ی کوتاه هم که شده با سطح میز تماس برقرار می کنند و هر آلودگی و میکروبی که داشته باشند سریعا به میز انتقال پیدا می کند.

حال تصور کنید مواد غذایی را روی میز‌ چیده اید و با دست های شسته و تمیز برای صرف غذا پشت میز حاضر می شوید، اما غافل از حضور میکروب ها و آلودگی های زیادی که روی سطح آن وجود دارد و سلامتی تان را تهدید می کند لذا نکته ی خیلی مهم برای صرف غذا روی میزهای ناهارخوری استفاده از سفره است.

حتی اگر از نظافت سطح میز مطمئن هستید باز هم برای صرف غذا روی میز‌ سفره پهن کنید و در آخر سفره را کاملا تمیز کرده و تا استفاده ی بعدی در جای تمیز و خشکی قرار دهید.

در گذشته مردم برای وعده های غذایی سفره پهن می کردند و اعضا خانواده به بهانه ی صرف غذا برای دقایقی دور هم جمع می شدند.امروزه نیز خانواده های بسیاری مثل گذشته سفره انداختن و نشستن روی زمین را به میزهای ناهار خوری ترجیح می دهند.

در هر دو حالت نکته ی مهم و اساسی حفظ نظافت و بهداشت سفره است که با سلامتی ما ارتباط مستقیم دارد.

سفره های پارچه ای در گذشته مرسوم تر بود ولی امروزه  سفره های پلاستیکی جایگزین آن ها شده چرا که تمیز کردن آن ها راحت تر است و چربی ها و مایعاتی که روی آن ها می ریزد به سطح زیر سفره نفوذ نمی کند.

 برای انتخاب سفره بهتر است تعداد اعضای خانواده را در نظر بگیریم و‌متناسب با آن سایز سفره را انتخاب کنیم چرا که اگر سفره بزرگ باشد باید مقداری از آن را تا زد و با این کار سطح رویی سفره با فرش یا میز تماس پیدا کرده و آلوده می شود .

باید هنگام‌ چیدن ظروف در سفره دقت کرد و با پا روی آن نرفت چرا که حجم زیادی از میکروب ها و آلودگی ها با این کار وارد سفره می شود. همچنین پس از صرف غذا، سفره را از خرده های غذا، چربی و مایعات ریخته شده کاملا تمیز کنیم‌ و با دستمال سفره ای مرطوب سطح آن را نظافت کرده و سپس با دستمالی خشک کاملا رطوبت سفره را بگیریم. بهتر است چند روز یک بار سفره با آب گرم و شوینده به خوبی شسته شود و برای خشک شدن زیر نور مستقیم خورشید قرار بگیرد.

امروزه در کنار سفره های پلاستیکی و پارچه ای سفره های یک بار مصرف هم وارد بازار شده و با استقبال خوبی از جانب مردم مواجه شده است. این سفره های یکبار مصرف پس از استفاده دور انداخته می شود و برای خیلی از مجالس و میهمانی ها نسبت به سفره های عادی اولویت دارد. همچنین در مسافرت ، پیک نیک و گردش سفره های یک بار مصرف بسیار مورد نیاز هستند.

محصولات بادوک

از جمله برندهای موفق در ایران در زمینه ی تولید انواع سفره ، دستکش و سایر محصولات پلاستیکی بادوک را می توان نام برد که با استفاده از مواد اولیه ی بهداشتی و نو محصولاتی تجزیه پذیر و مورد تایید وزارت بهداشت را تولید و عرضه کرده اند.

سفره رومیزی پلی لوک‌ با ابعاد ۱۰ در  ۱۲۰ سانتی متر بصورت ۱۰ عددی از نمونه محصولات پر فروش برند باکیفیت بادوک می باشد. محصولات بادوک با دستگاه های مدرن و به روز دنیا تولید شده که دارای دوخت و استحکام بالایی است و به ارتقاء بهداشت و سلامت عمومی کمک می کند.

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
28 اسفند 1401
قیمت: ۰%
۵۹,۹۰۰ تومان
شکسته شدن قیمت - با خرید تعداد بیشتر می‎توانید در هزینه صرفه جویی کنید
تعداد ۳+
قیمت 55,108 تومان
 درخواست تخفیف بیشتر برابر است با افزایش تعداد و کاهش قیمت کالا

مقایسه کالاها
BETA